Humpolec 2023

 

20.-21.5.2023 se konala Klubová a Speciální výstava KCHLS v Humpolci.I naše desátá účast byla velmi úspěšná!!!Ringo se vystavoval ve třídě vítězů s naprosto bezchybnými posudky a umístěním V3 a V4.

Patík,naše veliká hvězda :-) se vystavoval ve svých 12,5 letech ve třídě veteránů.Ještě ráno jsem si vůbec nebyla jistá,zda ho nechám nastoupit,jelikož malinko napadal na přední nožku.Nakonec jsme nastoupili ,pajdání bylo pryč a Patík si vše užíval v jeho velikém stylu.Všichni rozhodčí co nás za víkend posuzovali byli z Pata uplně vedle!!!Nikdo nevěřil jeho věk .....a výsledky??? V1,Nejlepší veterán,Vítěz speciální výstavy veteránů,2xBOV,BOS a Best in Show veteran!!!! posuzovali specialisté pro plemeno a letitý chovatelé :-) Martin O'Donoghue-Irsko,Sigrid Jarmer-Rakousko,David J.Bell-Anglie.Všem moc děkujeme za podporu a v sobotních závěrečkách za neskutečnou atmosféru :-) byli jste úžasní!!!!

Pat BIS

Pat BOS

Ringo vítězů

 

Ringo bude v červnu tatínkem

 

Kolem 10.6.2023 se narodí štěňátka v CHS Bohemia West u Plzně z opakovaného spojení!!!!Maminkou bude dcera našeho Patíka Best Grace.Předchozí vrh před 2 lety vyšel zdravotně naprosto skvěle :-) Děkujeme CHS za důvěru a moc se na malé kuličky těšíme :-)

vrh Ringo BW

 

MVP České Budějovice

 

15.4.2023 se konala mezinárodní výstava psů v Budějovicích.Ringoušek se předváděl ve třídě šampionů v konkurenci třech krásných pejsků.Posuzovala paní Jarmila Jindřichovská,která posuzovala velmi pečlivě a nakonec jsme si odvezli krásný posudek a titul CAC :-) Moc děkujeme!!!!

5 let

 

Štěňátka v CHS Emerald Marvel

 

Emerald Marvel

 

Ringo se stane v březnu tatínkem

 

Ringo Hailey

 

Další krásná zpráva!!!

 

Dorazila k nám další zprávička o zdraví našich potomků.

Happy Hero Lab'sKaLay  -  HD-A,ED-0

happy hero

 

Konsul Lab Rolling Stones  - zima 2023

 

Ringoušek je pes,který je vyjímečný svou skvělou povahou :-) Jak říká můj manžel "takto hodného a mazlivého psa jsme ještě neměli".Ringo je neuvěřitelný kliďas a pohodář :-) Jeho zatím vyšetřené odchovy se můžou pyšnit těmi nejlepšími zdravotními výsledky,mají výborné pracovní vlohy,temperament a neztratí se ani na poli výstavním!!!!

Ringo kryje přirozeně a je veliký milovník :-)

 

Ringo zima 2022

Ringo hlava 2022

 

S Novým rokem i nový krásný letáček pro našeho úžasného Ringa :-)